Vianočná ulička 2017

Začiatkom decembra bude Hradištná ulica v Devínskej Novej Vsi patriť kultúre, vianočnej atmosfére no predovšetkým ľuďom. Od 7. do 9. decembra si môžu návštevníci pochutnať na tradičných i netradičných dobrotách úzko spätých s vianočnými trhmi. Bohatá ponuka stánkového predaja a ešte bohatší program čaká na návštevníkov aj tento rok.

Vianočná ulička sa stala neodmysliteľnou súčasťou kultúrneho a spoločenského života nás Devínskonovovešťanov ba dokonca aj ľudí z rôznych kútov Slovenska. Sedem rokov je miestom kam nielenže ľudia chodia za kultúrou, ale povedal by som, že kultúra prichádza k nim.  Toto podujatie v sebe skrýva viac než len vianočné trhy ako sme na ne zvyknutí v okolí. Pretavila sa tu do reality totiž myšlienka vytvoriť v našich podmienkach miesto plné príjemnej atmosféry, miesto kde sa stretnete s rodinou, priateľmi, známymi i neznámymi. Snažíme sa, aby bol program Vianočnej uličky pútavý a zároveň rozmanitý. Široká ponuka jedál a rôzneho občerstvenia spolu s vianočným tovarom v stánkoch dotvárajú celé podujatie. To čo je osvedčené a už aj pomaly tradičné ponechávame, no pracujeme aj na zlepšeniach a novinkách. Vianočná ulička nám rastie pred očami, vyvíja sa a verím, že sa zlepšuje. Inšpirácií a návrhov je každým rokov viac. Hľadáme priestor ako ich čo najlepšie zahrnúť do celkovej organizácie podujatia. Ľudia tvoria Vianočnú uličku, sú jej základom aj súčasťou.

Dúfam, že najväčšie podujatie v Devínskej Novej Vsi aj tento rok poteší tých, ktorí si nájdu čas a prídu si užiť atmosféru Vianoc pod holým nebom v príjemnom prostredí  s bohatým programom a rozmanitou ponukou stánkového predaja.
Vďaka všetkým, ktorí sa podieľajú na jeho príprave a realizácii.  Nezabudnite, tento rok začíname vo štvrtok 7.12.2015.

Dárius Krajčír
riaditeľ podujatia

Copyright © 2019 vianocnaulicka.sk. All Rights Reserved.  WordPress Plugins

error: Content is protected !!